Apie mus

Kelias, kuriuo einame

Kaip kiekviena kryptingą veiklą vykdanti įmonė sekame paskui tikslą – tapti ne tik įprastu tiekėju, bet ir pagalbininku, bent maža dalimi prisiliečiančiu prie kitų įmonių kuriamų produktų. Per daugelį metų įgijome patirties daugelyje pramonės sričių, todėl įpratome savo „paslaugų krepšelyje“ siūlyti įvairias galimybes. Nors pirmenybę teikiame serijiniams gaminiams, nevengiame ir neįprastų iššūkių, gaminant netradicinius, mažaserijinius gaminius, pagal nustatytus reikalavimus.

Kas mus veda į priekį? Pasitenkinimas klientų sėkme. Malonūs jausmai išlieka ilgai, kai susiduri su po visą pasaulį pasklidusiais „kūriniais“, kai klientų gaminiai dalyvauja prestižinėse parodose ir laimi, arba tiesiog keliaudamas tarptautiniame oro uoste atrandi lankytojų kėdes, kurių metalinės dalys pagamintos „Rokvele”, plaukdamas keltu gali iš arti stebėti jau gerą dešimtmetį tarnaujančius kablius gelbėjimo valtims, Danijoje renovuojamuose namuose įmontuotus pagamintus balkonus, Švedijoje pakelėse stovinčias garso užkardas, .., ir daugybę kitų.

Nors mūsų kolektyvas nėra didelis, nuveikiame daug. Jau daugelį metų džiaugiamės stabiliai augančiu profesionalumu ir mūsų tarpe besidarbuojančiais profesionalais, savo srities žinovais ir visu darbščiu kolektyvu. Visų indėlis ir neįkainojama patirtis leido užaugti tuo, kuo esame.

Įkūrimas

2004 m.

Rinkos

Lietuva, Švedija, Norvegija, Danija, Vokietija, Suomija, Šveicarija, Prancūzija, Olandija.

Pramonės šakos

Statybų, baldų, laivybos, naftos ir dujų, automobilių pramonės.

Darbuotojai

60 darbuotojų.

Susisiekite su mumis!

Bendraukime, auginkime vertę.