Apie mus

Kelias kuriuo einame

Kaip kiekviena kryptingą veiklą vykdanti įmonė sekame paskui tikslą tapti ne tik įprastu tiekėju, bet ir pagalbininku, bent maža dalimi prisiliečiančiu prie kitų įmonių kuriamų produktų. Per eilę metų įgyjome patirties daugelyje pramonės sričių, todėl įpratome taikyti savo „paslaugų krepšelyje“ įvairių galimybių. Nors pirmenybę teikiame serijiniams gaminiams, nevengiame ir neįprastų iššūkių, gaminant netradicinius, mažaserijinius gaminius, pagal nustatytus reikalavimus.

Kas mus veda į priekį? Pasitenkinimas sėkminga klietų sėkme. Malonūs jausmai išlieka ilgai, kai susiduri su po visą pasaulį pasklidusiais „kūriniais“, kai klientų gaminiai dalyvauja prestižinės parodose ir laimi arba tiesiog keliaujant tarptautiniame aerouoste atrandi lankytojų kėdes, kurių metalinės dalys gamintos Rokvele, plaukiant keltu gali iš arti stebėti jau gerą dešimtmetį tarnaujančius kablius gelbėjimo valtims, Danijoje renovojamuose namuose įmontuotus gamintus balkonus, Švedijoje pakelėse stovinčias garso blokadas, .., ir daugybę kitų.

Nors mūsų kolektyvas nėra didelis, nuveikiame daug. Jau daugelį metų džiaugiamės stabiliai augančiu profesionalumu ir savo tarpe besidarbuojančiais profesionalais, savo srities žinovais bei visu darbščiu kolektyvu. Tai visų indėlis ir neįkainuojama patirtis leido užaugti tuo kuo esame.

Įkūrimas

2004 m.

Rinkos

Lietuva, Švedija, Norvegija, Danija, Vokietija, Suomija, Šveicarija, Prancūzija, Olandija.

Pramonės šakos

Statybų, baldų, laivybos, naftos-dujų pramonės, automobilių pramonės.

Darbuotojai

60 darbuotojų

Susisiekite su mumis!

Bendraukime, auginkime vertę.